VOUCHER

1. Varianta : Rybaření dle výběru techniky, klasicky ze břehu, po dobu minimálně 6 hodin, do vzdálenosti 75km z místa Praha Zbraslav. V ceně je vše. Benzín, zapůjčení vybavení na danou techniku (pruty, navijáky, křesílko, prostě vše), krmení a živá nástraha (červi,žížaly). S sebou si berete pouze svačinu a dobrou náladu, vše ostatní zajistím.

2. Varianta : Rybaření dle výběru techniky, z lodě po dobu minimálně 8 hodin, do vzdálenosti 75 km z místa Praha Zbraslav. V ceně je vše. Benzín do lodě, zapůjčení vybavení na danou techniku (pruty, navijáky, křesílko, prostě vše), krmení a živá nástraha. Sebou si berete pouze svačinu a dobrou náladu, vše ostatní zajistím.

3. Varianta : Školení s echolotem Lowrance 

Vše nad 75km vzdálenosti nebo cesta do zahraničí se také dá domluvit.

Na všem se dá domluvit, vše se dá přizpůsobit Vašim představám.

Vouchery jsou vždy připravené tak, aby nebylo potřeba nic víc doplácet, tím pádem je to ideální dárek.

Po několikaleté zkušenosti vím, že 6 - 8 hodin je dostačující čas na zdokonalení a naučení se něčeho nového.

Nejsem svatý Petr, zázraky neumím a ryby jsou ryby, ale pokusím se vás naučit nové věci a ukážu vám různé tipy, triky, vychytávky, jak ulovit různé druhy ryb.

CENÍK : služeb a volných termínů vám rád sdělím po telefonickém kontaktu, SMS, e-mailem nebo na našich fb stránkách. NEJLEPŠÍ ZPŮSOB DOMLUVY JE TELEFONICKY, VOLEJTE KDYKOLIV TEL. 605 545 669 FILIP 

Filip Dušák

Tel. 605 545 669

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.